Blue Haven Villa

Boulevard Kukulcan 14, 77500 Cancún, Meksyk

  • Do 8 osób
  • Do 247 m²
  • Sypialnie: 4

Blue Haven Villa znajduje się 10,44 km od centrum. Na stronie można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Goście mają do dyspozycji taras, parking oraz klimatyzację.

Blue Haven Villa ma kuchnię i prywatną łazienkę. Goście mogą korzystać z prywatnego parkingu i tarasu. Recepcja działa przez całą dobę. Podczas pobytu można popływać kajakiem, pływać z rurką albo nurkować. To willa w miejscowości Cancún.

Obiekt ma 247 m² powierzchni i do czterech sypialni. Może w nim nocować maksymalnie osiem osób. Cztery sypialnie mają łóżko podwójne i bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Playa Ballenas leży 500 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Plaża Playa Ballenas500 m
  • Centrum handlowe La Isla Shopping Village5,3 km
  • Lotnisko Cancún15 km
  • Pałac Rządowy Cancún18 km
  • Dworzec autobusowy w Cancun19 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~713 zł

Wybór pokoi

Willa typu Deluxe

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

8 osób247 m²prywatna łazienka

Blue Haven Villa - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • całodobowa recepcja
  • usługi konsjerża
  • biuro informacji turystycznej

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Blue Haven Villa na mapie: Cancún

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Blue Haven Villa”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy Blue Haven Villa oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Blue Haven Villa” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Blue Haven Villa”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 8 osób.

Gdzie znajduje się Blue Haven Villa?

Obiekt znajduje się w miejscowości Cancún.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Blue Haven Villa”?

Playa Ballenas znajduje się 500 m od obiektu.

Opinie o Blue Haven Villa

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Blue Haven Villa. Dodaj swoją na sleephotelscancun.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10