Cancun Bay All Inclusive Hotel

Boulevard Kukulkan Km 3, 77500 Cancún, Mexiko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 8 hostů
  • Až 96 m²
  • Bazén

Cancun Bay All Inclusive Hotel leží 4,48 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 7,9/10 (2 316 hodnocení). Hostům ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje, wellness a bezplatné Wi-Fi.

Cancun Bay All Inclusive Hotel je 4hvězdičkový rezort v Cancúnu.

Pokoje

Ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu se sprchou a TV s plochou obrazovkou se satelitními programy. K dispozici je minibar, kávovar, trezor a šatní skříň. Některé pokoje mají balkon nebo výhled na město. Ložní prádlo i ručníky jsou v ceně. V některých pokojích je také terasa.

Vybavení objektu

Objekt nabízí venkovní i krytý bazén. K dispozici je soukromá pláž, fitness centrum a vířivka. Hosté tu najdou také restauraci, bar, pokojovou službu a karaoke. Wi-Fi je zdarma. Parkování je soukromé a neplacené.

Umístění a doprava

Autobusové nádraží Cancún je vzdálené 4,2 km. Mezinárodní letiště Cancún leží 18 km odtud.

Co navštívit v okolí

  • Muzeum mayské kultury - 14 km
  • Mayské ruiny El Rey - 15 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 327 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

4 osoby31 m²vlastní koupelna

Cancun Bay All Inclusive Hotel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upon check-in photo identification and credit card are required.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti při příjezdu.

Speciální požadavky nezaručujeme a mohou být zpoplatněny.

Environmental fee of $79.20 MXN per room, per night will be charged directly to all guests at the front desk at the time of check in.**This will be on Feb 1st, 2025.**Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Při předčasném odjezdu se platí celá částka za pobyt.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Cancun Bay All Inclusive Hotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Cancun Bay All Inclusive Hotel“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Cancun Bay All Inclusive Hotel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Cancun Bay All Inclusive Hotel bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Cancun Bay All Inclusive Hotel wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Nachází se Cancun Bay All Inclusive Hotel blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Cancun Bay All Inclusive Hotel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 8 hostů.

Má Cancun Bay All Inclusive Hotel restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Cancun Bay All Inclusive Hotel na mapě: Cancún

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Cancun Bay All Inclusive Hotel

Průměrné hodnocení z 2 316 recenzí na Booking.com je 7,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Cancun Bay All Inclusive Hotel zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelscancun.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10