Dream Lagoons

Av. Las palmas MZ5 L3 L601, 07500 Cancún, Meksyk

  • Do 7 osób
  • Powierzchnia: 110 m²
  • Basen
  • Sypialnie: 3

Podczas pobytu w obiekcie Dream Lagoons w miejscowości Cancún goście mają do dyspozycji klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz centrum fitness. Apartament ma widok na jezioro. W apartamencie goście mają do dyspozycji kuchnię, pralkę i balkon. Można też korzystać z basenu, bezpłatnych i prywatnych miejsc parkingowych oraz tarasu. Goście mogą także popływać kajakiem.

Obiekt ma 110 m² powierzchni. Znajdują się w nim trzy sypialnie, a maksymalnie może tu nocować siedem osób. Trzy sypialnie mają łóżko piętrowe i dwa łóżka podwójne.

Parque Ecológico Kabah znajduje się w odległości 4,9 km od apartamentu. José Martí leży 6,9 km od apartamentu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Pałac Rządowy Cancún8,6 km
Dworzec autobusowy w Cancun9 km
Centrum handlowe La Isla Shopping Village21 km
Catedral de la Santisima Trinidad5,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Dream Lagoons?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament z 3 sypialniami

  • aneks kuchenny
  • kuchnia
  • balkon

7 osób110 m²aneks kuchenny

Dream Lagoons - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • pokoje dla niepalących
  • taras
  • centrum fitness

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Dream Lagoons na mapie: Cancún

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Dream Lagoons”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:30. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy Dream Lagoons oferuje parking?

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Czy w obiekcie „Dream Lagoons” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Czy Dream Lagoons ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Dream Lagoons”?

Obiekt może pomieścić maksymalnie 7 osób.

Czy Dream Lagoons ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu jest plac zabaw dla dzieci.

Gdzie znajduje się Dream Lagoons?

Obiekt znajduje się w miejscowości Cancún.

Jak daleko od obiektu „Dream Lagoons” znajduje się lotnisko „Cancun International Airport”?

Cancun International Airport znajduje się 9,3 km od obiektu.

Opinie o Dream Lagoons

Średnia ocena z 15 opinii na Booking.com to 7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Dream Lagoons. Dodaj swoją na sleephotelscancun.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10