El hogar que deseas para vacacionar!!!!

Jardines de Alcatraz No. Ext. 6, 77536 Cancún, Mexiko

  • Až pro 8 hostů
  • Bazén
  • Ložnice: 3

El hogar que deseas para vacacionar!!!! leží 8,21 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 9,3/10 (55 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, rodinné pokoje a bazén.

El hogar que deseas para vacacionar!!!! je prázdninový dům v Cancúnu.

Pokoje a vybavení

Dům má 3 ložnice a 4 lůžka. K dispozici je kuchyňský kout, klimatizace a TV s plochou obrazovkou. Součástí je také soukromý vstup, výhled do zahrady a soukromý bazén. Připravené jsou ručníky i ložní prádlo.

Služby a vybavení

Na místě je venkovní bazén a dětský bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Soukromé parkoviště je zdarma. Nabízí se také kyvadlová doprava a pronájem auta.

Dostupnost a okolí

Autobusové nádraží Cancún leží 11 km od domu. Letiště Cancún je vzdálené 6 km.

Okolí

  • Park Las Palapas - 11 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dům se 3 ložnicemi

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

8 osob5 m²kuchyňský kout

El hogar que deseas para vacacionar!!!! - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena bez jakýchkoli poplatků.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „El hogar que deseas para vacacionar!!!!“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 11:00 do 11:30.

Je u objektu „El hogar que deseas para vacacionar!!!!“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „El hogar que deseas para vacacionar!!!!“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má El hogar que deseas para vacacionar!!!! bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je El hogar que deseas para vacacionar!!!! určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 8 hostů.

Nabízí El hogar que deseas para vacacionar!!!! vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází El hogar que deseas para vacacionar!!!!?

Ubytování se nachází ve městě Cancún.

El hogar que deseas para vacacionar!!!! na mapě: Cancún

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování El hogar que deseas para vacacionar!!!!

Průměrné hodnocení z 55 recenzí na Booking.com je 9,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O El hogar que deseas para vacacionar!!!! zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelscancun.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10