KABAH Cancun Hotel Boutique

Av. Kabáh Mz 2 Lote 17, Sm 17, 17, 77500, 77500 Cancún, Mexiko

  • Až pro 6 hostů
  • Až 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

KABAH Cancun Hotel Boutique má průměrné hodnocení hostů 7,3/10 (1 094 hodnocení). Vzdálenost do centra je 1,7 km. Hostům ubytování nabízí mimo jiné gril, terasu a parkování.

KABAH Cancun Hotel Boutique je pětihvězdičkový hotel v Cancúnu.

Pokoje a služby

Pokoje mají klimatizaci. K dispozici je psací stůl, šatní skříň i kávovar. Nechybí vlastní koupelna se sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Součástí je také TV s plochou obrazovkou, ložní prádlo a ručníky. Všechny pokoje mají balkon. Z balkonu je výhled na město. Vyšší patra jsou dostupná výtahem.

Co objekt nabízí

Na místě je venkovní bazén a fitness centrum. K dispozici je také vířivka. Objekt nabízí restauraci, americkou snídani a pokojovou službu. Služby doplňuje sdílený lounge, terasa, concierge a bankomat. Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi. Ubytování zajišťuje nepřetržitě otevřenou recepci i dopravu na letiště.

Poloha

Autobusové nádraží Cancún je 2,8 km daleko. Nádraží Cancún Aeropuerto leží 17 km odtud. Letiště Cancún je vzdálené 13 km.

Zajímavosti v okolí

  • Park Las Palapas - 2,2 km
  • Muzeum mayské kultury - 19 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 578 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • výhled do zahrady

3 osoby35 m²vlastní koupelna

KABAH Cancun Hotel Boutique - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „KABAH Cancun Hotel Boutique“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 08:00 do 12:00.

Je u objektu „KABAH Cancun Hotel Boutique“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „KABAH Cancun Hotel Boutique“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má KABAH Cancun Hotel Boutique bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je KABAH Cancun Hotel Boutique určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Má KABAH Cancun Hotel Boutique restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí KABAH Cancun Hotel Boutique bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází KABAH Cancun Hotel Boutique?

Ubytování se nachází ve městě Cancún.

KABAH Cancun Hotel Boutique na mapě: Cancún

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování KABAH Cancun Hotel Boutique

Průměrné hodnocení z 1 094 recenzí na Booking.com je 7,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Ruby 02 - 2026
7/10

Příjemný dojem na nás udělal už samotný příjezd kolem jedné hodiny po půlnoci, kdy na nás personál čekal. K tomu jsme ocenili parkování zdarma, čistý pokoj i pohodlné postele. Na krátký pobyt na jednu noc hotel splnil vše, co jsme potřebovali.

ℹ) Recenze KABAH Cancun Hotel Boutique nevyjadřují stanovisko sleephotelscancun.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10