Thelmar Rooms Cancun

CALLE PUNTA NICCHEHABIN NoExt 26, 77509 Cancún, Mexiko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 11 m²
  • Ložnice: 1

Hosté hodnotí Thelmar Rooms Cancun 8,2/10 (78 hodnocení). Ubytování leží 442 m od centra. Ubytování nabízí mimo jiné parkování, bezplatné Wi-Fi a pobyt s domácími mazlíčky.

Thelmar Rooms Cancun je bed and breakfast v centru města Cancún.

Pokoje a služby

Ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyňský kout. K dispozici je také patio. V koupelně je sprcha i bezplatné toaletní potřeby. Součástí vybavení je skříň nebo šatna. Povlečení a ručníky jsou k dispozici. Celá jednotka je vhodná pro vozíčkáře.

Co objekt nabízí

Na místě je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je i neplacené soukromé parkoviště.

Poloha

Autobusové nádraží Cancún je vzdálené 700 metrů. Letiště Cancún leží 15 km odtud.

Zajímavosti v okolí

  • Mayské muzeum - 19 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • klimatizace

2 osoby8 m²vlastní koupelna

Thelmar Rooms Cancun - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • Informace pro turisty

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

The additional cost per pet is MXN 100 per night.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Thelmar Rooms Cancun“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 22:00. Odhlášení: od 07:00 do 11:00.

Je u objektu „Thelmar Rooms Cancun“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Thelmar Rooms Cancun“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Thelmar Rooms Cancun určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Thelmar Rooms Cancun vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Thelmar Rooms Cancun?

Ubytování se nachází ve městě Cancún.

Thelmar Rooms Cancun na mapě: Cancún

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Thelmar Rooms Cancun

Průměrné hodnocení z 78 recenzí na Booking.com je 8,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Jean 03 - 2026
8/10

Dá se zvládnout Cancún i s rozpočtem. Hotel je blízko centra a levnější než v Hotel Zone, která je asi 10 km odsud. Mě to vyhovovalo, protože tu začínal čtyřměsíční trek až do Bolívie a odsud jsem pak pohodlně vyrazil do Hotel Zone i na Chichén Itzá. Majitelé byli fajn.

ℹ) Recenze Thelmar Rooms Cancun nevyjadřují stanovisko sleephotelscancun.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10